Журі конкурсу
Нижче ви можете знайти більше інформації про членів нашого журі. Журі буде оцінювати та ставити бали кожному проєкту, який буде поданий на конкурс.
Також в кінці сторінки ви можете дізнатися більше про наш "Організаційний комітет", який відповідає за загальне проведення конкурсу.
Каспер Хайберг Франдсен
Керівник проекту
Schmidt Hammer Lassen Architects
Каспер Хайберг Франдсен - директор з дизайну в бюро Schmidt Hammer Lassen Architects.
Його досконалість в архітектурному дизайні та розробці концепцій, яку він здобув протягом 25-річної кар'єри в студії, поєднується з його гострою здатністю надихати та спрямовувати наступне покоління архітекторів.
Каспер вкладає свою глибоку віру в гуманістичний підхід, що лежить в основі скандинавських принципів проектування, в кожен свій проект.
Цей підхід віддзеркалюється в його зацікавленості у формулюванні взаємодоповнюючих та цілісних екологічних стратегій для забезпечення довготривалої спадщини збудованих об'єктів.
Наразі портфоліо активних проектів Каспера включає
- Реабілітаційний центр Сан-Квентін в районі затоки на північ від Сан-Франциско, Каліфорнія - справді далекоглядний і трансформаційний проект вартістю 240 мільйонів доларів
- UBC Gateway в Університеті Британської Колумбії - гібридна дерев'яна структура площею 25 000 м2
- майстер-план площею 330 000 м² для університетської лікарні Нового Ольборга, що зараз будується в Данії
- Об'єкти загального користування в Skills City в Хернінгу, Данія.
- Бібліотека Брістольського університету, проект вартістю 80 мільйонів фунтів стерлінгів в Англії, який стане знаковим проектом у відродженні університетського кампусу Кліфтон
Венді
Хілліс
Помічник проректора та архітектор кампусу
UC Berkeley
Венді Хілліс обіймає посаду помічника проректора та архітектора кампусу в Університеті Каліфорнії, Берклі, з 2019 року. У цій ролі вона відповідає за стратегічне та довгострокове планування програмування, дизайну та розвитку університетських об’єктів, включаючи будівлі, інфраструктуру та ландшафтні проєкти. Її обов’язки включають нагляд за проєктами дизайну та будівництва на суму 3 мільярди доларів. Під її керівництвом, завдяки роботі Sasaki/Page, Генеральний план кампусу UC Berkeley 2021 року отримав нагороду SCUP Merit Award 2022 року за планування кампусів.
Уродженка Каліфорнії, Венді працювала архітектором кампусу в Університеті Тулейн з 2016 по 2019 рік. Вона здобула ступінь бакалавра в UCLA, MBA в Університеті Північної Кароліни, Чапел-Гілл, та магістра архітектури в Університеті Вірджинії. У 2007 році вона стала лауреатом премії AIA Richard Morris Hunt Prize.
Антоніна
Капля
Архітектор та засновник
TSEH Architectural Group
Антоніна Капля - співзасновниця TSEH ARCHITECTURAL GROUP. Художниця, архітекторка, магістр архітектурного дизайну. Авторка статей в онлайн та друкованих архітектурних виданнях. Член журі українських конкурсів, таких як Ukrainian Urban Awords, Інтер'єр року тощо. Співавторка концепції української презентації на Лондонській бієнале дизайну 2023, лекторка презентації України на Венеційській бієнале 2023.
Співавтор проектів TSEH ARCHITECTURAL GROUP, яка вже понад 10 років створює сучасну та актуальну архітектуру в Україні та за кордоном. Знакові проекти: IT-фабрика Unit Factory в Києві та Харкові, Unit Cafe, Goodlife Park, офіс Aerostar, Київстар, U-Future та інші. Публікації: ArchDaily, BRAUN, architecturelover, WORLD INTERIORS NEWS, arthitectural.com, HQ ROOM, Inhabitat, HIS, hqroom, ID.Interior, DMN1R, Pragmatika та багато інших.
Антоніна також має перші премії архітектурних та дизайнерських конкурсів: переможець конкурсу Спілки архітекторів України 2023, Гран-прі UkrainianUrbanAwards 2021, Інтер'єр року 2021, Artspace 2021, V Eastern Europe Real Estate Awards 2019, Artspace 2019, Kazakhstan Interior Awards 2015, WORKSPACE INTERIORS 2014, INTER'YEAR 2014, INTER'YEAR 2012, Best Office Awards 2012, «Об'єктивність всередині 2010»
Іван
Кіпіш
Головний архітектор Ірпеня
Ірпінська Міська Рада
Іван Кіпіш - головний архітектор Ірпеня з травня 2024 року. У 2016 році відкрив власне проектне бюро KIPISH ARCHITECTS, яке працює до сьогодні. Автор сотень об'єктів громадських, житлових, промислових будівель та споруд у Західній Україні. Іван також був членом містобудівної ради Тернополя.
Член Національної спілки архітекторів України. У період з 2008 по 2013 рік навчався в Національному університеті «Львівська політехніка» в Інституті архітектури. З 2012 року практикуючий архітектор, архітектор-практик.
Девід
Ленокс
Архітектор та директор із планування кампусу
Stanford University
Девід Ленокс є архітектором Стенфордського університету з 2005 року і зосередився на створенні основи для постійного фізичного зростання кампусу, щоб підтримати місію та бачення університету. На цій посаді він відстоював план відновлення оригінального рамкового плану кампусу Олмстед і керував кожним із факультетів при плануванні майбутнього. Його дизайн-лідерство та вплив на проекти включають такі трансформаційні проекти, як Центр управління GSB Knight, Концертний зал Бінг, Колекція Андерсона, Будинок Деннінга та Центр споглядання Віндховера.
Серед визначних проектів Школи медицини - Центр Лі Ка Шинга, Центр стовбурових клітин Локі, Біомедичні інновації та Центр академічної медицини. Окрім Науково-інженерної четвірки, він керував проектуванням Біологічного корпусу Басса, Центру Саппа та комплексу нейронаук CheM-H Neurosciences. Девід також брав безпосередню участь у плануванні та проектуванні кампусу Стенфордського університету в Редвуд-Сіті. Проекти зі сталого розвитку, включаючи Стенфордську освітню ферму сім'ї О'Донохью, Центральну енергетичну установку та Центр автомобільних інновацій, також демонструють прихильність Стенфорда до сталого розвитку об'єктів. Наразі Дейв співпрацює над проектами Стенфордської школи сталого розвитку Doerr School of Sustainability Commons та Town Center.
До приїзду в Стенфорд його робота була зосереджена на архітектурному дизайні в корпоративному та транспортному секторах. Донедавна він був президентом правління Асоціації університетських архітекторів, а також входив до складу журі AIA Сан-Франциско, Каліфорнійського фонду збереження, Національної премії з дизайну інтер'єру AIA та Товариства планування коледжів та університетів.
Найбільше натхнення Девід отримує, коли співпрацює зі школою чи факультетом, щоб трансформувати їхні об'єкти та активізувати їхню культуру. Хоча нові будівлі завжди повинні бути просякнуті «архітектурною ДНК» Стенфорда ...., вони повинні продовжувати дивитися в майбутнє, викликати емоції та надихати.
Віталій
Мельник
Віце-президент
UDP
Віталій Мельник — віце-президент девелоперської компанії UDP, визнаної найкращим девелопером комерційної нерухомості в Україні (CP Awards 2020). Він відповідає за розвиток інноваційних парків.
Маючи понад 20 років досвіду у сфері девелопменту нерухомості, Віталій керував реалізацією кількох знакових проєктів:
- UNIT.City (Київ, Україна): Комплексний розвиток інноваційного парку, включаючи створення бізнес-кампусу B10, сертифікованого за стандартом LEED Silver. Цей кампус отримав нагороду як найкращий бізнес-центр класу А в Україні (CP Awards 2020).
- LvivTech.City (Львів, Україна): Повний цикл розвитку проєкту інноваційного парку, що здобув нагороду European Property Awards 2020-2021. Видатним досягненням у рамках цього проєкту є бізнес-кампус B01 — перша будівля в Україні, яка отримала сертифікацію LEED Gold.
Під керівництвом Віталія ці проєкти втілюють найсучасніші глобальні практики інтегрованого міського розвитку та створення інноваційних просторів. Багато з них отримали престижні міжнародні та національні нагороди. Вони гармонійно поєднують сучасні технології, екологічний дизайн та комфортне середовище для життя, встановлюючи нові стандарти в індустрії нерухомості.
Сергій
Марченко
Міністр фінансів
Кабінет Міністрів України
Сергій Марченко представляє Міністерство фінансів України, яке є органом, що здійснює управління Державним податковим університетом та призначає все його керівництво. Сергій Марченко був призначений на посаду Міністра фінансів 30 березня 2020 року. Наразі він також очолює Раду керуючих Світового банку та Міжнародного валютного фонду (з 2023 року). Протягом 2016-2018 років пан Марченко працював заступником Міністра фінансів. Пізніше, до травня 2019 року, працював заступником Глави Адміністрації Президента України.
Закінчив Академію державної податкової служби України у 2002 році. Під час навчання отримував президентську стипендію та здобув ступінь магістра з управління державними фінансами. Пізніше він проводив дослідження в Науково-дослідному фінансовому інституті Міністерства фінансів і, таким чином, у 2009 році отримав ступінь кандидата економічних наук.
Починаючи з 2002 року пан Марченко працював на різних посадах в Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, Комітеті з питань фінансів і банківської діяльності та Секретаріаті Кабінету Міністрів.
У 2011 році розпочав роботу в Координаційному центрі з упровадження реформ при Президентові України. Брав участь у розробці Бюджетного кодексу. Кодекс був прийнятий у 2014 році. Пан Марченко також працював експертом Центру вільного ринку Бендукідзе та академічним директором спільної програми KSE та GIZ «Лідерство в державних фінансах» у 2015-2016 роках.
Андрій
Пашенько
Керуючий директор та засновник
Pashenko Architects
Андрій Пашенько - архітектор, керуючий директор та засновник компанії A.Pashenko Architects. Він закінчив Київський інженерно-будівельний інститут у 1984 році і на початку своєї кар'єри працював в інституті «Київпроект». У 1996 році Андрій Пашенько та Світлана Здоренко заснували архітектурне бюро A.Pashenko Architects, яке сьогодні є провідною архітектурною практикою в Україні. За останні тридцять років команда успішно реалізувала проекти різних масштабів і програм у Києві та по всій Україні.
Серед найвідоміших проектів - торговельно-розважальні центри Ocean Plaza, житлові комплекси Tetris Hall, IQ Centre, Toronto Kyiv, офісні центри Magnet та готель Radisson у Києві. Крім того, компанія спеціалізується на проектуванні та будівництві академічних будівель та кампусів. Так, зараз команда завершує проект міжнародної школи CIL Brookes International School на вулиці Маккейна в Києві площею 25 000 кв.м., відкриття якої заплановане на 2025 рік.
У 2023 році A.Pashenko Architects успішно завершила розробку типових проєктів семи об'єктів соціальної інфраструктури, включаючи три школи та три дитячі садки для Європейського інвестиційного банку та Міністерства інфраструктури України. Компанія також була провідним архітектором інноваційного парку та університету Bionic Hill у Київській області.
Стів
Візенталь
Директор та архітектор середовища кампусу
Studio Gang
Стив Визенталь, FAIA, є головним архітектором студії Gang в сфері кампусних середовищ та керівником офісу компанії в Сан-Франциско. До його останніх проектів належать розширення кампусу Каліфорнійського коледжу мистецтв у Сан-Франциско та відновлення коледжу Крезге в Університеті Каліфорнії в Санта-Круз.
До приєднання до студії Gang Стив працював понад 25 років архітектором університету, керуючи розробкою та операціями побудованого середовища під час значного зростання в Університеті Чикаго, Університеті Каліфорнії в Сан-Франциско (UCSF) та Медичному центрі Університету Пенсильванії. У Чикаго та UCSF Стив ініціював їхні перші програми екологічної стійкості на рівні всього кампусу. На початку своєї кар'єри він працював шість років з впливовими дизайнерами Venturi, Scott Brown and Associates.
Стив був обраний головою Ради директорів Товариства з планування коледжів та університетів (SCUP) на 2021-2022 роки, а також входить до ради Організації Experimental Station (організація, що займається будівництвом незалежної культурної інфраструктури на південному заході Чикаго), Комітету з дизайну Університету Каліфорнії в Сан-Франциско та ради Школи архітектури, планування та збереження Університету Меріленда. Він є членом Асоціації університетських архітекторів, Lambda Alpha International та колишнім головою Групи з інституційного планування Асоціації американських медичних коледжів (AAMC).
Шимон
Войцеховський
Генеральний директор та архітектор-партнер
APA Wojciechowski Architects
Шимон Войцеховський — президент, співвласник і архітектор-партнер в APA Wojciechowski Architects, архітектор із понад тридцятирічним досвідом, випускник факультету архітектури Варшавської політехніки (Польща) та Університету Детройта (США), член Мазовецької окружної палати архітекторів. З 1982 року пов'язаний з APA Wojciechowski — нині APA Wojciechowski sp. z o.o., де обіймає посаду президента правління, співвласника та архітектора-партнера.
Багаторічний досвід у поєднанні з пристрастю до створення прекрасних форм дозволяє йому проектувати унікальні будівлі з високим рівнем функціональності. Він є автором або співавтором багатьох відомих архітектурних проектів, зокрема: Elektrownia Powiśle, Skyliner, The Park Warsaw, Latarnia та Port (Port Praski), Galeria Północna у Варшаві (Польща), Riverview, Format, Officyna та Alchemia в Гданську (Польща), Kielecka 2 (K2) у Гдині, Business Garden Wrocław та Centrum Południe у Вроцлаві (Польща), Nova Silesia у Катовіце (Польща), The Park Kraków (Польща), UNIT.City у Києві (Україна) та Lviv.Tech.City у Львові (Україна).